HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD şirket Profili
  • Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD şirket Profili
  • Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD şirket Profili
  • Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: LINYA
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 3000000-10000000
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 80% - 90%
: whole world
Giriş

LINYA TEKSTİLdır-dirzhejiang, Çin'de bir grup şirketi, kanepe, perde, şilte ve duvar için kumaşlarda uzmanlaşmış;donanımlar, araçlar,iç dekoratif vb.Eğirme, dokuma kumaş üretiyoruz ve 15 tekstüre makinesi, 20 demetleme makinesi, 60 ızgara bağlantılı makine, 300 hava jetli dokuma tezgahı, 520 su jetli dokuma tezgahı, 22 rapier makinesi, 4 apreleme makinesi ve otomatik kontrollü 12 bitmiş kumaş muayene makinesi paketleme hattı.

 

Nitelikli kalite kontrol ekibi ve iplik geliştirme ekibi ve kumaş tasarım geliştirme ekibi

 

Üst Yönetim, araştırma ve geliştirme kadrosu, tedarik edilen malzemelerin sürekli olarak genişletilmesi, yeni tasarım, kalite istikrarı ve ekipman yelpazesinin pazar taleplerinin önüne geçmesi için sürekli çalışmaktadır.
Stratejik amaçları, yüksek ürün kalitesi ile önemli ölçüde rekabetçi fiyat sunmaktır.

 

Dünya çapındaki ortaklarımızın gelişimini garanti altına almak için kesinlikle kalite kontrol

 

Şirketimiz, Pazarın Talebine Uygun Ürünleri Araştırmak İçin Büyük Fon ve Beyin Yatırımı Yapmaktadır.Üst Düzey Araştırma Grubu, Gelişmiş Cihaz ve İyi Bilimsel Atmosfer, Ürünlerimizin Çoğunun REACH, SGS, FR, ISO VB Gereksinimlerine Uygun, İstikrarlı ve Güvenilir Kaliteyi Sağlar.Ürünlerimiz artık Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Rusya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir ve ayrıca iç pazarımızı da içermektedir.

 

Müşterilerimizin iş yelpazesi

 

Müşterilerimiz farklı ülkelerden ünlü kanepe , yatak , yatak , mobilya , perde , dekoratif ürün yelpazesi üreticileridir ve çoğu parlak bir pazar payına sahiptir , bazı toptancılar , distribütörler , ithalatçılar yerel bölgelerine kumaş tedariki , donanım , makineler vb. müşteriler.

 

Yetenek Odaklı, Teknoloji Lideri, Kalite Güvencesi, Global Bağlılık 

 

Yetenek Odaklı, Teknoloji Lideri, Kalite Güvencesi, Küresel Taahhüt" ilkemizdir. Büyük bir özveriyle, Optimum piller, müşterilerin gereksinimlerini tam olarak anlamaya ve değerli müşterilerimiz için tam güç kaynakları çözümleri geliştirmeye hazırdır. Uzun bir süre inşa etmeyi hedefliyoruz. -Dünya çapındaki müşterilerimizle kalıcı ve kazan-kazan ortaklığı.

Geçmiş

2015---- Linya tekstil kuruldu, ana pazar iç pazarımız.

 

2016 ---- ana kanepe kumaş ürünlerimiz için geliştirme ve araştırmaya odaklanıyoruz, denizaşırı pazar açıldı, Amerika, orta doğu'da bazı ünlü kanepe fabrikaları ile faaliyet gösteriyoruz.

 

2017 ---- üretim hatlarımızı genişlettik, kalite kontrolüne büyük enerji ve fon koyduk, ürün araştırmaları yeni stil, maliyet kontrolü.

 

2018 --- shanghai, guangzhou, almanca'daki fuarlara katıldık

 

2019 --- Ürün yelpazemizi genişletin, kanepe, yatak kumaşımızın yanı sıra müşterilerimiz için eşleşen ürünlerin zincir hizmetini sunuyoruz.

 

2021 --- Şimdi ürünlerimizi tüm dünyaya satıyoruz ve çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla parlak bir gelecek elde etmeyi hedeflemeye odaklanacağız.

 

 

 

 

Hizmet

Linya tekstilimiz, kanepe, yatak, perde, duvar, giysi, ayakkabı vb. kumaş çeşitleri için yüksek kaliteli ürünlere odaklanmaktadır;donanım ve parçalar, aletler, mobilya ve dekorasyon için makineler ...... iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile geniş ürün yelpazesi, kaliteli, uygun fiyatlar ve şık tasarımları hedefliyor, ürünlerimiz kanepede yaygın olarak kullanılmaktadır, çanta, ev tekstili, döşeme ve diğer endüstriler, ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika ülkeleri, Orta Doğu, Afrika vb. Ülkelere ihraç edilmektedir. Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın olarak tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir. Yeni ve eski hoş geldiniz. gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden müşteriler!

     

 

 

Ekibimiz

1. Kendi iplik geliştirme ekibimiz ve kumaş tasarım geliştirme ekibimiz var, Yeni ürünlerimiz her çeyrekte piyasaya çıkıyor.

 

2. Profesyonel QC ekibimiz, laboratuvarlarımız var ve tüm kumaşlar testi geçtikten sonra müşterilere gönderilecek.

 

3. Profesyonel satış ekibi, müşterilerimizin satın alma, ithalat, satış, mal teknik soruları vb. ile ilgili her türlü sorunu çözmelerine yardımcı olacaktır.İhtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.