HAINING LINYA TEKSTİL A.Ş.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD Sertifikalar
Çin HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD Sertifikalar
Pazarımı büyütmeme ve müşterilerimin seçimi için her zaman yeni tasarım ürünleri sunmama destek olduğun için teşekkürler jack.

—— John Smith

Teşekkürler jack, ürünleriniz müşterilerim tarafından memnuniyetle karşılandı, bu nedenle istikrarlı kalite, güzel tasarım ve hızlı teslimat, bize doğru satın alma süresini bildirdiğiniz için teşekkürler, maliyetimizi kontrol etmek yardımcı olur.

—— Andrew Gallardo

HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

1 2 3 4
HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : LINYA
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 3000000-10000000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 80% - 90%

LINYA TEKSTİLdır-dirzhejiang, Çin'de bir grup şirketi, kanepe, perde, şilte ve duvar için kumaşlarda uzmanlaşmış;donanımlar, araçlar,iç dekoratif vb.Eğirme, dokuma kumaş üretiyoruz ve 15 tekstüre makinesi, 20 demetleme makinesi, 60 ızgara bağlantılı makine, 300 hava jetli dokuma tezgahı, 520 su jetli dokuma tezgahı, 22 rapier makinesi, 4 apreleme makinesi ve otomatik kontrollü 12 bitmiş kumaş muayene makinesi paketleme hattı.

 

Nitelikli kalite kontrol ekibi ve iplik geliştirme ekibi ve kumaş tasarım geliştirme ekibi

 

Üst Yönetim, araştırma ve geliştirme kadrosu, tedarik edilen malzemelerin sürekli olarak genişletilmesi, yeni tasarım, kalite istikrarı ve ekipman yelpazesinin pazar taleplerinin önüne geçmesi için sürekli çalışmaktadır.
Stratejik amaçları, yüksek ürün kalitesi ile önemli ölçüde rekabetçi fiyat sunmaktır.

 

Dünya çapındaki ortaklarımızın gelişimini garanti altına almak için kesinlikle kalite kontrol

 

Şirketimiz, Pazarın Talebine Uygun Ürünleri Araştırmak İçin Büyük Fon ve Beyin Yatırımı Yapmaktadır.Üst Düzey Araştırma Grubu, Gelişmiş Cihaz ve İyi Bilimsel Atmosfer, Ürünlerimizin Çoğunun REACH, SGS, FR, ISO VB Gereksinimlerine Uygun, İstikrarlı ve Güvenilir Kaliteyi Sağlar.Ürünlerimiz artık Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Rusya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir ve ayrıca iç pazarımızı da içermektedir.

 

Müşterilerimizin iş yelpazesi

 

Müşterilerimiz farklı ülkelerden ünlü kanepe , yatak , yatak , mobilya , perde , dekoratif ürün yelpazesi üreticileridir ve çoğu parlak bir pazar payına sahiptir , bazı toptancılar , distribütörler , ithalatçılar yerel bölgelerine kumaş tedariki , donanım , makineler vb. müşteriler.

 

Yetenek Odaklı, Teknoloji Lideri, Kalite Güvencesi, Global Bağlılık 

 

Yetenek Odaklı, Teknoloji Lideri, Kalite Güvencesi, Küresel Taahhüt" ilkemizdir. Büyük bir özveriyle, Optimum piller, müşterilerin gereksinimlerini tam olarak anlamaya ve değerli müşterilerimiz için tam güç kaynakları çözümleri geliştirmeye hazırdır. Uzun bir süre inşa etmeyi hedefliyoruz. -Dünya çapındaki müşterilerimizle kalıcı ve kazan-kazan ortaklığı.

İletişim bilgileri
HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

İlgili kişi: Jack

Tel: +8613586310064

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin